Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy

Y-tunnus:
2309236-6

Puhelinnumero:
020 110 7400

Sähköpostit:
etunimi.sukunimi@staari.fi

Vahinkopäivystys 24/7:
020 110 7410

JYVÄSKYLÄN TOIMIPISTE:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
Vasarakatu 9 B
40320 Jyväskylä

ÄÄNEKOSKEN TOIMIPISTE:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
Teollisuuskatu 46
44150 Äänekoski

Käytössämme on sähköinen taloushallinnon ohjelmisto. Pyydämme teitä lähettämään laskunne meille aina
ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite:

Operaattori: Pagero
Verkkolaskuosoite: 003723092366
Välittäjätunnus: 003723609900

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut voidaan lähettää ostolaskujen
skannauspalveluun osoitteeseen:

Star rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
OVT 003723092366
PL 908
02066 DOCUSCAN

Yhteydenottolomake







 

Henkilökunta

Mikko Isohanni

Toimitusjohtaja

020 110 7409
mikko.isohanni@staari.fi

Lassi Mänttäri

Työnjohto, rakentamispalvelut / Jyväskylä

020 110 7404
lassi.manttari@staari.fi

Antti Salmela

Työnjohto, rakentamispalvelut / Jyväskylä

020 110 7406
antti.salmela@staari.fi

Essi Lappeteläinen

Työnjohto, rakentamispalvelut / Jyväskylä

040 5595 933
essi.lappetelainen@staari.fi

 

Perttu Silvennoinen

Työnjohto, rakentamispalvelut / Äänekoski

020 110 7408
perttu.silvennoinen@staari.fi

Timo Salonen

Työnjohto, kartoitus- ja kuivauspalvelut

020 110 7411
timo.salonen@staari.fi

Hannu Kautola

Vahinkokartoitus, kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset / Äänekoski

040 6633 563​​​​​​​
hannu.kautola@staari.fi

Tero Hietapakka

Kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7412
tero.hietapakka@staari.fi

Jere Kylmälahti

Vahinkokartoittaja / Jyväskylä

040 3599 990​​​​​​​
jere.kylmalahti@staari.fi

Henri Tikkanen

Uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset

020 110 7421
henri.tikkanen@staari.fi

Jukka Hokkanen

Vuosi- ja muutto korjausten yhteyshenkilö

044 3595 885
jukka.hokkanen@staari.fi

Minna Autio

Toimisto, henkilöstö, talous

020 110 7400
minna.autio@staari.fi

Olli Konttinen

Työnjohto/Jyväskylä

020 110 7403
olli.konttinen@staari.fi

Turkka Hietapakka

Kosteusmittaukset ja kuivaukset

040 5746 606
turkka.hietapakka@staari.fi

Ilo

Homekoira-oppilas
Valmistuminen syksy 2022

Vimma

Homekoira-oppilas
Valmistuminen syksy 2023

Laskutusohjeet

Käytössämme on sähköisen taloushallinnon ohjelmisto. Pyydämme teitä lähettämään laskunne meille aina ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite

Operaattori: Pagero
Verkkolaskuosoite: 003723092366
Välittäjätunnus: 003723609900

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut voidaan lähettää ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
OVT 003723092366
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostiskannauksen osoite:
admicom@xbs-salo.com

Huomioithan, ettei näihin osoitteisiin tule lähettää laskujen lisäksi mitään muuta materiaalia.

Lisätiedot:
Minna Autio 020 110 7400

Asiakkaamme kertovat

Vahinkopäivystys 24/7

020 110 7410