Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy

Y-tunnus:
2309236-6

Puhelinnumero:
020 110 7400

Sähköpostit:
etunimi.sukunimi@staari.fi

Vahinkopäivystys 24/7:
020 110 7410

JYVÄSKYLÄN TOIMIPISTE:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
Vasarakatu 9 B
40320 Jyväskylä

ÄÄNEKOSKEN TOIMIPISTE:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
Teollisuuskatu 46
44150 Äänekoski

Käytössämme on sähköinen taloushallinnon ohjelmisto. Pyydämme teitä lähettämään laskunne meille aina
ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite:

Operaattori: Pagero
Verkkolaskuosoite: 003723092366
Välittäjätunnus: 003723609900

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut voidaan lähettää ostolaskujen
skannauspalveluun osoitteeseen:

Star rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
OVT 003723092366
PL 908
02066 DOCUSCAN

Yhteydenottolomake







 

Henkilökunta

Olli Konttinen

Toimitusjohtaja

020 110 7403
olli.konttinen@staari.fi

Mikko Isohanni

Työpäällikkö

020 110 7409
mikko.isohanni@staari.fi

Lassi Mänttäri

Korjausrakentamisen työnjohto / Jyväskylä

020 110 7404
lassi.manttari@staari.fi

Antti Salmela

Korjausrakentamisen työnjohto / Jyväskylä

020 110 7406
antti.salmela@staari.fi

Perttu Silvennoinen

Korjausrakentamisen työnjohto / Äänekoski

020 110 7408
perttu.silvennoinen@staari.fi

Timo Salonen

Kartoitus- ja kuivauspalvelut työnjohto

020 110 7411
timo.salonen@staari.fi

Hannu Kautola

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

hannu.kautola@staari.fi

Juho Nurmi (Hoitovapaalla)

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7407
juho.nurmi@staari.fi

Tero Hietapakka

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7412
tero.hietapakka@staari.fi

Henri Tikkanen

Uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

 

020 110 7421
henri.tikkanen@staari.fi

Minna Autio

HR, talous ja rekrytointi

020 110 7400
minna.autio@staari.fi

Laskutusohjeet

Käytössämme on sähköisen taloushallinnon ohjelmisto. Pyydämme teitä lähettämään laskunne meille aina ensisijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite

Operaattori: Pagero
Verkkolaskuosoite: 003723092366
Välittäjätunnus: 003723609900

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut voidaan lähettää ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Star Rakennus- ja kuivauspalvelut Oy
OVT 003723092366
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostiskannauksen osoite:
admicom@xbs-salo.com

Huomioithan, ettei näihin osoitteisiin tule lähettää laskujen lisäksi mitään muuta materiaalia.

Lisätiedot:
Minna Autio 020 110 7400

Asiakkaamme kertovat

Vahinkopäivystys 24/7

020 110 7410