Me olemme Staarin vahinkosaneerauksen erikoisyksikkö

Kokeneet vahinkosaneerauksen ammattilaisemme tuovat varmuuden siitä, että työ hoidetaan aina loppuun asti ammattitaitoisesti ja tehokkaasti.

Oletko korjausrakentamisen ammattilainen ja haluat liittyä Staarin vahinkosaneerauksen erikoisyksikköön? Ilmianna itsesi henkilöstöpäälliköllemme Minna Autiolle ja katsotaan kohtaako osaamisesi yksikkömme tämän hetkiset tarpeet.

Minna Autio
020 110 7400
minna.autio@staari.fi

Olli Konttinen,
Vahinkokartoittaja / Toimitusjohtaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät. Kuivaus- ja kartoitusyksiköiden hallinnointi.

VTT-C-2222-24-07
Kosteus- ja homevauriokorjaus EAT

020 110 7403
olli.konttinen@staari.fi

Mikko Isohanni,
Työnjohtaja / JKL

Korjausrakentamisen työnjohto / Jyväskylä

020 110 7409
mikko.isohanni@staari.fi

Perttu Silvennoinen,
Työnjohtaja / ÄKI

Korjausrakentamisen työnjohto / Äänekoski

020 110 7408
perttu.silvennoinen@staari.fi

Antti Salmela,
Purkutyönjohtaja / JKL

Purkutyönjohto / Jyväskylä

020 110 7406
antti.salmela@staari.fi

Lassi Mänttäri,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät ja lämpökuvaukset.

RI, PKM

020 110 7404
lassi.manttari@staari.fi

Timo Salonen,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

PKM
VTT-C-21834-24-16

020 110 7411
timo.salonen@staari.fi

Hannu Kautola,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

hannu.kautola@staari.fi

Juho Nurmi,
Kuivausasentaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7407
juho.nurmi@staari.fi

Tero Hietapakka,
Kuivausasentaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7412
tero.hietapakka@staari.fi

Henri Tikkanen,
Kosteudenmittaaja

Uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

RI

020 110 7421
henri.tikkanen@staari.fi

Laura Viinikainen,
Toimistopäällikkö

Taloushallinto

Tradenomi

020 110 7401
laura.viinikainen@staari.fi

Minna Autio,
Henkilöstöpäällikkö

HR, asiakaspalvelu

Johtamisen erikoisammattitutkinto (JET)

020 110 7400
minna.autio@staari.fi