Me olemme Staarin vahinkosaneerauksen erikoisyksikkö

Kokeneet vahinkosaneerauksen ammattilaisemme tuovat varmuuden siitä, että työ hoidetaan aina loppuun asti ammattitaitoisesti ja tehokkaasti.

Haluatko liittyä Staarin vahinkosaneerauksen erikoisyksikköön? Toivotamme aina joukkoomme tervetulleeksi pätevät korjausrakentamisen ammattilaiset. Ilmianna itsesi Petrille ja katsotaan kohtaako osaamisesi yksikkömme tämän hetkiset tarpeet.

Petri Pietikäinen
020 110 7402
petri.pietikainen@staari.fi

Petri Pietikäinen,
Toimitusjohtaja

Korjausrakentamishankkeiden koordinointi, tarjouslaskenta ja työnjohto.

Rakennusmestari, FISE OY:n paikallisvalvojan pätevyys

020 110 7402
petri.pietikainen@staari.fi

Mika Pitkäaho,
Työnjohtaja

Korjausrakentamisen työnjohto

020 110 7405
mika.pitkaaho@staari.fi

Mikko Isohanni,
Työnjohtaja

Korjausrakentamisen työnjohto

020 110 7409
mikko.isohanni@staari.fi

Perttu Silvennoinen,
Työnjohtaja

Korjausrakentamisen työnjohto / Äänekoski

020 110 7408
perttu.silvennoinen@staari.fi

Olli Konttinen,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät. Kuivaus- ja kartoitusyksiköiden hallinnointi.

VTT-C-2222-24-07
Kosteus- ja homevauriokorjaus EAT

020 110 7403
olli.konttinen@staari.fi

Lassi Mänttäri,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät ja lämpökuvaukset.

RI, PKM

020 110 7404
lassi.manttari@staari.fi

Timo Salonen,
Vahinkokartoittaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

PKM
VTT-C-21834-24-16

020 110 7411
timo.salonen@staari.fi

Juho Nurmi,
Kuivausasentaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7407
juho.nurmi@staari.fi

Tero Hietapakka,
Kuivausasentaja

Kiinteistövahinkojen asiantuntijatehtävät, kosteusmittaukset ja kuivaukset.

020 110 7412
tero.hietapakka@staari.fi

Henri Tikkanen,
Kosteudenmittaaja

Uudiskohteiden kosteudenhallinta ja kosteusmittaukset.

RI

020 110 7421
henri.tikkanen@staari.fi

Laura Pietikäinen,
Toimistopäällikkö

Taloushallinto

Tradenomi

020 110 7401
laura.pietikainen@staari.fi

Minna Autio,
Henkilöstöpäällikkö

HR, asiakaspalvelu

Johtamisen erikoisammattitutkinto (JET)

020 110 7400
minna.autio@staari.fi